Üzenőfal

deedar

Annyira biztos voltam a mai csapadékban,hogy az összes összegyűjtött esővizet kiontoztem

10 év 1 nap
Noli

Az este mellettünk elhúzó zivatarok timelapse-en: https://tinyurl.com/y3cv2bqk

10 év 1 nap
Noli

Villamlik delnyugaton...hamarosan ideérhet, erdemes vigyazni a kinti programokkal! Muzeumok ejszakaja van ma...

10 év 1 nap
Noli

Megkaptam közben a villámadatokat és valóban pozitív volt az a szépség, amit elcsíptem Smile

10 év 1 hét
Noli

Szívesen Smile Sajnálom, hogy az alját eltakarták a fák, és csak ennyi látszik a villámból, de így se olyan rossz Smile

10 év 1 hét
Vmeteo-Taki

Noli! Köszi a fantasztikus fotót! Smile

10 év 1 hét
Noli

A zivi érkezésekor 1-2 percig nagyon apró (3mm körüli) ritkás jég is volt.

10 év 2 hét
VMeteo-Zooltán

Köszi Smile

10 év 2 hét
Noli

Zoli, jó lett a cikk!
Mindeközben Lappföldön havazott Smile

10 év 2 hét
VMeteo-Zooltán

A fészen írtunk róla, hamarosan egy cikk is készül az oldalra. Reális esélye van.

10 év 2 hét
Mike

Hali, a jövő heti afrikai meleg bezúdulás lehetőségét mennyire lehet komolyan venni? Smile

10 év 2 hét
Noli

Klasszak a képek, walaki!!!

10 év 3 hét
walaki

Tényleg szép időnk volt szombaton, köszönöm: https://tinyurl.com/jqquqv5

10 év 3 hét
Vmeteo-Taki

A mostani időjárási helyzetben az egész megyére érvényes. Smile

10 év 1 hónap
walaki

Már régóta akartam kérdezni: ez az előrejelzés mennyire érvényes a megye többi részére? Pl. a szép napos idő péntektől hétfőig? (Szombaton kirándulnék, nem Veszprémben, de még a megyében.)

10 év 1 hónap
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak