Üzenőfal

brenya

Ha megnézed a 3-5 napos hivatalos előrejelzéseket, azok is sokszor nem jönnek be. A meteorológia nem lát 7 napnál messzebb. Akik készítenek 10-14 napos előréket, azt is pusztán statisztikai alapon, semmi realitásuk nincs. És miből jósolták? kávézaccból, vagy csontokból, esetleg kártyából? Egyébként neked a 30°C nem meleg?

13 év 3 hét
jani960

Még valamikor az év elején olvastam, hogy idén nagyon meleg nyarunk lesz. Ebből mi igaz? Mert ahogy nézem a GFS -t, nem nagyon vár meleg időt. Inkább olyan 30°C körülit. Vagyis ameddig megtudja saccolni...

13 év 3 hét
Vmeteo-Taki

Köszönöm! Smile

13 év 3 hét
Győző

Országos átlagban első, Veszprémben a 3. legcsapadékosabb év volt. Ami a csapadékot illeti eddig nem panaszkodhatunk!

13 év 3 hét
Vmeteo-Taki

Így valahogy, azonban 2010. az elmúlt száz év 2. (?) legcsapadékosabb éve lett. Javíts, ha butaságot írok, most csak emlékezetből.

13 év 3 hét
Győző

2010. júniusa is hasonló hideggel, sőt hidegebbel kezdődött.

13 év 3 hét
Vmeteo-Taki

Győző! Nálam 4. napja megy esténként, a 18°C-os fürdőszoba már nekem is hideg, nem a többieknek. :/

13 év 3 hét
Győző

1976-ban Veszprémben június 3-án 11,1°C volt a maximum. Ehhez képest a mai 15,1°C egészen meleg. Nálam elindult a fűtés!

13 év 3 hét
Vmeteo-Taki

wrc:
Minden elképzelhető, jósolható, meg ilyenek. Tudományos alapja azonban nincs és nem is lehet.

13 év 4 hét
wrc

Egyébként ez olyan elképzelhetetlen dolog lenne? Remélem a totál ellenkezője lesz!

13 év 4 hét
Vmeteo-Taki

wrc: Nobel-díjat nekik! Blum 3

13 év 4 hét
Vmeteo-Taki

Noli! Biggrin

13 év 4 hét
Noli

OK, közben érzékeljük Smile Lenn voltam fotózni, mire hazaértem, a macska is begajdult Smile

13 év 4 hét
wrc

https://tinyurl.com/laj7cah

13 év 4 hét
Vmeteo-Taki

Megjött..... a légnyomás emelkedik.

13 év 4 hét
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak