| NAPKELTE: 04:53 | HOLDKELTE: 13:36 |
| NAPNYUGTA: 20:47 | HOLDNYUGTA: 00:51 |
| További csillagászati adatok | |
mate0130:
Mindjárt kapunk egy második felvonást. |
VMeteo-Zooltán:
Egy-egy zápor napközben. A fronttal együtt szárazabb levegő érkezik. 9 év 1 hét |
deedar:
de még nincs itt a front, az érkezésekor még lehet valami csapadék, nem? 9 év 1 hét |
VMeteo-Zooltán:
Én is a déli órákra vártam a front előtti csapadékzónát. Sőt, a reggeli modellek is későbbre várták. A szél csak este fordul ÉNY-ira, akkor érkezik meg a front a talaj közelében. 9 év 1 hét |
mate0130:
Azt hittem kicsivel több esett, hát ez is valami. |
Noli:
0,9mm, nagyon nem számítok többre... |
Noli:
Brenya, remélem, láttad a hajnali NLC-t! 9 év 1 hét |
mate0130:
Ahogy nézem, szerintem nagyrészt száraz hidegfront lesz ez is. |
Noli:
Látod, ilyen az élet! Foglalkozhatsz sokféle értékes dologgal, de az tetszik az embereknek, amikor kijön belőled az állat! |
deedar:
Noli az indexen sztár lettél:) |
Noli:
Nem volt se este, se reggel. Reggel északnémet barátainknál volt, de halvány... Van egy koronalyuk a napon, sok az extrém UV sugárzás - ez kinyírja a vizet a magaslégkörben... Elvileg kb. 2 nap, ameddig érvényesül a hatása, szóval talán a hétvége felé lehet megint esély. 9 év 1 hét |
brenya:
Lesem, lesem. Most is fenn vagyok 3-tól. 9 év 1 hét |
Noli:
Brenya, már látszik a LIDAR felvételeken a víz, tiszta is most az északi horizont, szóval less majd azért. Garancia nincs, de az előjelek kedvezőek. 9 év 1 hét |
brenya:
Köszi! Sajnos mostanában sok a Cirrus! 9 év 1 hét |