| NAPKELTE: 04:53 | HOLDKELTE: 13:36 |
| NAPNYUGTA: 20:47 | HOLDNYUGTA: 00:51 |
| További csillagászati adatok | |
VMeteo-Zooltán:
Pardon. 9 év 2 hét |
matthew6891:
Szombat este 2221°C lesz? 9 év 2 hét |
matthew6891:
Atya isten ez igaz srácok tényleg itt a világ vége? 9 év 2 hét |
VMeteo-Zooltán:
Ismét van radarkép a címlapon. Köszönjük, Pero |
mate0130:
Ide is jöhetett volna legalább egy 10 mm. Nem is lepődtem meg, hogy "megúsztuk" mindössze 1 mm-rel az egészet. Pár km-en múlt délután, hogy elkerült, de gyakran van ez hogy a Balaton kap mi meg épphogy lemaradunk. Viszont délután legalább most láttam szép villámokat, köztük jópár távoli lecsapót, ebben a mostani zivatarínségben ennek is örültem. 9 év 2 hét |
Noli:
Badacsonyi, legalább jó helyre ment végre! 9 év 2 hét |
Badacsonyi:
Az éjjel megint lejött 6mm. Az már 11 a tegnapival. Így megvan a 40mm egy héten belül,ami nagyon jónak mondható! |
Noli:
Berhidai cimbinél egy órán át esett, szóval körbelőtte a csapadék a várost. 9 év 2 hét |
deedar:
ez a nap egy nagy nulla volt sajnos. Mindeközben Alsóörsön nem tudom mennyi esett, de a nagy esővíz tárolóm tele lett, ez kb 10 mm csapadékot jelent 9 év 2 hét |
Badacsonyi:
Meghát az omsz györöki kamerája is sztem vette. 9 év 2 hét |
Badacsonyi:
Gyerekek! Itt kétszer is mi volt nálunk.. Ha le tudom meneteni a kikötő kamerájának a felvételét,akkor felrakom. A második csapi 5perc alatt 5mm. Örülünk! |
Noli:
0,9mm lett a vége itt 9 év 2 hét |
Noli:
Lehet, hogy jön még egy, ha ránézel a radarra, Zánka felé van még egy tömb, kérdés, mi marad belőle és mennyire leszünk annak is a szélén. 9 év 2 hét |
deedar:
Ez annyira tipikus volt... 9 év 2 hét |