Üzenőfal

Noli

Sztem itt kb. ennyi volt, nálam 0,3mm jött belőle.

9 év 2 hét
Noli

Az a baj, hogy extra hamar megszáradt minden, száraz déli szélben jelképes RH melett... Dörgés van, de sokkal többet nem várok.

9 év 2 hét
Badacsonyi

Csak nem felétek tart valami?? Teregetést azonnal megkezdeni!! Smile

9 év 2 hét
Vmeteo-Taki

Állomás 4,6 mm Hellmann 4,9 mm.

9 év 2 hét
Noli

Nálam 6 mm jött le

9 év 2 hét
mate0130

Nincs csapadékmérőm jelenleg, hány mm lett a vége?

9 év 2 hét
Noli

Remélem, mindenkinek lezajlottak a szabadtéri programjai és szabad örülni az esőnek Smile

9 év 2 hét
brenya

Biggrin

9 év 2 hét
Noli

Brenya, tudhatnád már, hogy a csapadék múlt idejű főnév :)Én azon röhögök, hogy a FB szokta kiírni nekem, ha a GFS csapit lát, hogy maradjak szárazon Biggrin Mint az anonim alkoholistáknál Biggrin

9 év 2 hét
brenya

Az elmúlt napokban 3x kaptam figyelmeztetést az OMSZ-től felhőszakadásra, 2x reggel, 1x napközben. Mondanom sem kell mi lett belőle. Ma reggel pedig heves zivatarra.

9 év 2 hét
brenya

Köszi Noli!

9 év 2 hét
Noli

A tegnapi csapadékhullásra jellemző, hogy nálam nem volt mérhető (0,3 a határérték a mérőmnél) csapi, egy utcára tőlem Pálmay Csaba 0,6 mm-t mért, az Intersparnál meg ottani cimbora szerint ömlött az eső. Smile

9 év 2 hét
Noli

A főoldalon a Föld rovatban keresd, mindig 2 hetes időszakokra van fenn, így a hó legelején és közepén kerül ki az új cikk (pontos időpontot nem tudok mondani, a szerkesztőtől függ, mikor teszi online-ná).

9 év 2 hét
brenya

Én is örülök neki! De a múltkor a NatGeo oldalról kiindulva nem találtam.

9 év 3 hét
Noli

Köszi, Brenya! Ez a cél. A hozzáértők úgyis ismerik, mi lesz, de van egy csomó ember, akit érdekelne, mert nyitott, de nem tudja, mit, mikor lessen. A NatGeo részéről nagyon pozitív ez a kezdeményezés.

9 év 3 hét
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak