Üzenőfal

VMeteo-Zooltán

Picit távolabb jelezték ezt a csapadékot, de minimális esélyt azért adtam neki.

10 év 9 hónap
deedar

Smile
én tegnap mostam kocsit, mindegy... minden cseppben 1 kiló homok van

10 év 9 hónap
Noli

Az eső miattam van, mostam, erkélyre teregettem. Bocsika...

10 év 9 hónap
Noli

A megélénkült szél tolja fel a T-t rendesen!!! Hiába váltott már ÉNY-ra... Két órája még 19 fok volt nálam, most 23!

10 év 10 hónap
Noli

Ma kinn voltam, persze nem volt pára egy deka se Sad

Remélem, ez az idei nyár az elkövetkező 5 év melegét is leadta és jó ideig még csak hasonló hőség se lesz. Lehetne mondjuk jégkorszak. Smile

10 év 10 hónap
Noli

Most nálam teljes köd lett Biggrin Webcamon is látni, hogy kelet felől éri a várost

10 év 10 hónap
deedar

még az Ördögárokban, a városon belül is sekély köd van. Nagyon jól nézett ki, ez ereszen meg tocsogott a víz

10 év 10 hónap
Noli

Na ma biztos van köd, nem tudtam kimenni...

10 év 10 hónap
Noli

Ma reggel ki tudtam menni, Várpalota - Pét irányában szép kis sekélyköd volt, de felénk semmi, még Kádártán se (pedig ott is szokott lenni a Séd völgyében.
A Látóhegyen is csak a hűvösebb zugokban volt minimális harmat a pici füveken.

10 év 10 hónap
Vmeteo-Taki

Hétfő reggelre elég párás volt a levegő, tuti, hogy volt a környéken ködpárna imitt-amott. Smile

10 év 10 hónap
Noli

Nem mentem fel a hegyre, mivel esett az eső, így nem tudom megmondani, hogy a Séd völgyében volt-e párásság. Na de majd csak lesz már hajnali köd Smile

10 év 10 hónap
Vmeteo-Taki

Noli! Mára virradóan 13,6°C volt a min., 91% az RH. Elég messze voltunk a ködtől gyenge, 5 km/h DK-i szélben.

10 év 10 hónap
Noli

Éjjel is volt egy kis záporka, meg most is eseget. De miből??

10 év 10 hónap
Noli

Köszi szépen, Taki!!!

10 év 10 hónap
Vmeteo-Taki

Sekély köd kialakulhat a szokott fagyzugos lapályok felett, de erre sem sok esély van, mert addig az északkeleti szél szárít rendesen. Szerintem hiába lesz hűvös a hajnal, a harmatpont 5°C körül alakul az alacsony RH miatt.

10 év 10 hónap
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak