Üzenőfal

Mustár

Sziasztok! Üdvözlet minden régi-új ismerősnek Vöröstóról! Kiss 3

10 év 10 hónap
Noli

Az első vihar érkezése irgalmatlan szuper villámshow-val: https://tinyurl.com/gvqvtjb

10 év 10 hónap
Noli

Deedar, pazar villámshow az volt, illetve nálam 3,5mm csapadék...

10 év 10 hónap
deedar

Csak azt ne mondjátok hogy Veszprémben nem volt semmi.!
Én az ország északkeleti végében vagyok éppen.

10 év 10 hónap
Noli

Köszi!

10 év 10 hónap
PHANTOM

Siófokon

10 év 10 hónap
Noli

Phantom, te hol vagy helyileg?

10 év 10 hónap
PHANTOM

Brutális felhőszakadás van!!!!!

10 év 10 hónap
Noli

Na megvolt az első halk dörgés.

10 év 10 hónap
Vmeteo-Taki

Azért 2015. 08. 13-án nyomtunk egy 30,8°C napi középhőmérsékletet a min/max-ból számolva!

10 év 10 hónap
Noli

Lassan elkezdhetünk órákban visszaszámolni a pokol megszűnéséig Smile

10 év 10 hónap
Noli

Taki, az uram hazaérve erősen csodálkozott, hogy itt száraz minden...

10 év 10 hónap
Vmeteo-Taki

Tegnap a Kistó utcában "özönvíz" víz volt, a Bárdi Autó parkolóját elöntötte a víz. Biggrin Itt meg 3 csepp..... Dash 1

10 év 10 hónap
Noli

Soulclipse, köszönöm Smile Ha olyan alkalom adódik, ami miatt írni kell, írok úgyis Smile

10 év 10 hónap
soulclipse

Noli!
Most sikerült elolvasnom a cikkedet. Köszönöm. Ha időd engedi, szívesen olvasnék még itt ilyen, a hiányos csillagászati ismereteimet pótló, érthető, megfelelő információkkal kiegészített, élvezetes olvasmányokat. Szvsz. a vmeteo.hu olvasóinak is nagy örömére. Még egyszer. grat. Smile

10 év 10 hónap
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak