Üzenőfal

Noli

Nagyon remélem, hogy ami a friss GFS-en látszik 16. után, az már az évszakváltás lesz és SOHA TÖBBÉ NYARAT!

10 év 10 hónap
deedar

Hát ez remek
Újabb hőhullám csontszáraz talajra jön

10 év 11 hónap
Noli

Sad A horvát dögüllő meg majd még fűt is éjjel.
Lehetne már november...

10 év 11 hónap
Vmeteo-Taki

Szerintem ennyi volt.....

10 év 11 hónap
Noli

Lehet itt ma még bármi, vagy ennyi volt nálunk a "front"?

10 év 11 hónap
brenya

(Azt kéne még megoldani, hogy ne legyen karakter korlát, mert így elég nehéz, hogy először a mondandóm 2. felét írom be.)

10 év 11 hónap
brenya

Noli, ez meg a másik, erre nem is gondoltam. Tapasztalatból írtam. Nem szoktak sokan lenni, de akkor egy forgalmas hétvégi nap volt B.világoson, dél felé elfogyott az árnyék. Volt pedig egy strandsátrunk is, https://lh3.googleusercontent.com/-xO06vcQeSGE/Vb3YKw4i6wI/AAAAAAAAOQs/5YK49HZ6xyc/s320-Ic42/35601646.jpg abban volt kb. 50 fok) Volt hideg söröm is. (Van egy 6 doboznak helyt adó hűtőtáskám.)

10 év 11 hónap
brenya

Mégis szenvedtem a 36-37 °C -ban. Kínomban ilyen 50 cm-es cserjék alá bújtam be, de oda is be-besütött a Nap. Gyakran jártam a vízbe pólóban, hogy amikor kijövök az is hűtsön. Utána még felbaktatni a vasútállomáshoz… https://lh3.googleusercontent.com/-FcJ5C82zKVw/Vb3YiXEwGwI/AAAAAAAAOQs/7ulr0O3_yEQ/s640-Ic42/SAM_2461%2525201.jpg Sose felejtem el azt a szenvedést!

10 év 11 hónap
Noli

Brenya, szívemből szóltál!
Amúgy meg a lópisi hőmérsékletű édesvizek gyakorlatilag a legprofibb baci- és gombatenyészetek, ideális viszonyok vannak nekik, amihez az emberekről bemosódó mindenféle adalék még hozzá is adódik. Szóval ilyen meleg vízbe én biztos nem mennék bele, vagy utána évekig beszélgethetnénk a hüvelygombáról...

10 év 11 hónap
brenya

A hideg-meleg kérdéshez: A két hőhullám között volt egy kisebb lehűlés 20-21-én. Na én akkor voltam Agárdon (21-én), "csak" 32 °C volt, és szinte semmit nem hűtött a 30 fokos víz. Nekem ne mondja senki, hogy akkora élvezet egész nap 36-38 fokon lenni, (nem beszélve a 40-ről) -

10 év 11 hónap
brenya

és ez akkor lenne, ha csak kizárólag árnyékban ücsörögnél, de nyilván ezt nem lehet megtenni egy strandon, - aztán bemész a frankó "hideg" 30 fokos pocsolyába hűsölni, aminek a hatása kb. 2 perc. Én nem bírnám még sörrel sem.

10 év 11 hónap
Noli

Szuper hír, és részemről is köszönet!!!

10 év 11 hónap
Vmeteo-Taki

Gondolom, senki nem vette észre a pár perc zökkenőt, de a Vmeteo állomás immár zsír új feltöltő gépre költözött.
Nagy-nagy köszönet és örök hála az ASX Computer Veszprémnek a vasért. A költöztetésért, a feltöltő szoftverekért Micimackónak!!!!! Smile

10 év 11 hónap
Noli

Szerencsére már elég öreg vagyok ahhoz, hogy a durvábbik részét ne éljem már meg. Smile

10 év 11 hónap
soulclipse

Noli!
Éghajlatkutatók szerint, hozzá kell majd szoknunk a 30 feletti T max -okhoz nyáron.
Én datolya termesztésen gondolkodom, az az aszályt is bírja Crazy

10 év 11 hónap
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak