Üzenőfal

Noli

ARic, pedig küldhetne Smile

10 év 11 hónap
wrc

Irtam egy vicces és picit kritikus megjegyzést a jelen időjárásra és egyből milyen indulatokat váltott ki! Nem gondoltam volna!

10 év 11 hónap
deedar

engem a nem a hőség zavar, hanem az aszály. A szombattól máig terjedő időszakban én kb 20 mm körül reméltem, erre lett kb ennek a tizede.

10 év 11 hónap
ARic

Noli, téged sem küldött senki Norvégiába lakni...

10 év 11 hónap
Noli

wrc, bőven elég lenne a 16-18-as Tmin és a 30-nál megálló Tmax. Aki 30 felett szereti, az menjen Szíriába, onnan most úgyis jó sokan eljönnek, van hely.

10 év 11 hónap
wrc

Nem, most nincs jó idő,nagyon nincs,most JÚLIUS van és 3-assal kezdődjenek a melegek!Viszem is haza, ha lesz mit persze! De csak 25 fokig-ig engedem be Wink (ugyan is nálunk ennyi volt a max., klíma nélkül teszem hozzá)

skywalter: Én nekem semmi bajom nem volt a meleggel, sőt!A munkahelyen kínlódtam egy kicsit ugyan a 31 fokos irodában,de utána otthon meg délután a Balatonon már minden jó volt!

10 év 11 hónap
Noli

wrc, elhallgass!!! Vagy viheted haza az összes 3-assal kezdődő meleget a jövő héten magadhoz! MOST van jó idő, ilyen maradjon októberig, aztán jöhet a tél végre.

10 év 11 hónap
skywalter

nem értem az embereket...amikor meleg van az a baj, most meg amikor nincs meleg, az is baj...

10 év 11 hónap
wrc

Kedves Október!"Köszönjük",hogy itt voltál,de nagyon gyorsan húzzál vissza a helyedre,jó 2 hónap múlva úgy is találkozunk! ByeWink

10 év 11 hónap
Noli

Pero: nagy köszi!!!

10 év 11 hónap
VMeteo-Zooltán

Drinks

10 év 11 hónap
soulclipse

pero!
Köszi Smile
Noli!
Szépek lettek Smile

10 év 11 hónap
pero

BREAKING: Mostantól az üzenőfal automatikusan url-t rövidít. Smile

10 év 11 hónap
Noli

Ma reggel nem voltam kinn, de Nova kameráján látszott ma reggel is szivárvány...

10 év 11 hónap
Noli

Részemről itt vannak a képek: https://tinyurl.com/omn7wg5

10 év 11 hónap
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak