Üzenőfal

Noli

Még reggel kérdeztem, de mindegy.

11 év 1 nap
Vmeteo-Taki

Noli! nem igazán értem a kérdést. Egyébként, hogy ilyen huszárosan kifutott a talajfront délután, kevés esélyt látok nálunk zivatarra. cserélem is az ikonokat záporokra.

11 év 1 nap
VMeteo-Zooltán

Semmi komoly nem érkezik.

11 év 1 nap
csogigabor

Jön a vihar netán? feltámadt a szél :/

11 év 2 nap
Noli

A vasárnapi esetleges zivatart illetően van esélye annak, hogy még hajnal előtt, vagyis sötétben legyen belőle valami?

11 év 2 nap
deedar

gyönyörű a radar

11 év 6 nap
VMeteo-Zooltán

Valóban ott kukacoskodik Smile

11 év 1 hét
Noli

Olyan jó látni, hogy normális hőmérsékletek maradnak! Yahoo

11 év 1 hét
Noli

Link az albumhoz (FB, nyilvános), benne az animáció linkje
https://goo.gl/am2OXK

11 év 2 hét
VMeteo-Zooltán

Izgalmasnak hangzik Smile

11 év 2 hét
Noli

Este 23:50 körül úgy tűnik, sikerült egy kis tubácskát fotózni,sajnos élőben nem láttam, így a fejlődésének csak egy része van meg, de animálom és rakok linket.

11 év 2 hét
Noli

Ma is 10-ig melózok, 11-től villámolhat, sózhat, addigra ki tudok érni Smile

11 év 2 hét
soulclipse

Noli! Nekem is úgy mondták, én nem voltam ott Smile
Egyébként tetszene a Szupercella előrejelzése (még a bizonytalanság mellett is). Kapnánk jó kis esőt és éjszakai villám-show-t Yes 3

11 év 2 hét
Noli

https://tinyurl.com/gq7rht9

11 év 2 hét
Noli

https://tinyurl.com/jc3uwq9

11 év 2 hét
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak