| NAPKELTE: 04:55 | HOLDKELTE: 18:10 |
| NAPNYUGTA: 20:47 | HOLDNYUGTA: 02:00 |
| További csillagászati adatok | |
Noli:
Még reggel kérdeztem, de mindegy. 11 év 1 nap |
Vmeteo-Taki:
Noli! nem igazán értem a kérdést. Egyébként, hogy ilyen huszárosan kifutott a talajfront délután, kevés esélyt látok nálunk zivatarra. cserélem is az ikonokat záporokra. 11 év 1 nap |
VMeteo-Zooltán:
Semmi komoly nem érkezik. 11 év 1 nap |
csogigabor:
Jön a vihar netán? feltámadt a szél :/ 11 év 2 nap |
Noli:
A vasárnapi esetleges zivatart illetően van esélye annak, hogy még hajnal előtt, vagyis sötétben legyen belőle valami? 11 év 2 nap |
deedar:
gyönyörű a radar 11 év 6 nap |
VMeteo-Zooltán:
Valóban ott kukacoskodik |
Noli:
Olyan jó látni, hogy normális hőmérsékletek maradnak! |
VMeteo-Zooltán:
Izgalmasnak hangzik |
Noli:
Este 23:50 körül úgy tűnik, sikerült egy kis tubácskát fotózni,sajnos élőben nem láttam, így a fejlődésének csak egy része van meg, de animálom és rakok linket. 11 év 2 hét |
Noli:
Ma is 10-ig melózok, 11-től villámolhat, sózhat, addigra ki tudok érni |
soulclipse:
Noli! Nekem is úgy mondták, én nem voltam ott |