Üzenőfal

Vmeteo-Taki

40,3 mm este nyolcig. Pár mm még esegetett hozzá.

11 év 2 hét
Noli

Kíváncsi vagyok, mennyit mért Taki Hellmannja. Nekem kelet felől árnyékban van a mérőm, így esett bele 24 mm, saccra harmadával több jöhetett le.

11 év 2 hét
Noli

Cholnoky-n borsó, elvétve közte centis körüli jég volt. IMÁDOM ezt az időt!!! Smile

11 év 2 hét
jani960

Hol csaptak le pontosan? Smile

11 év 2 hét
VMeteo-Zooltán

2-3 házzal mögötted vagyok, innen jól nézett ki Smile

11 év 2 hét
jani960

Volt kettő közelink. :DD Legalábbis itt a Stromfelden szóltak rendesen. Smile

11 év 2 hét
mate0130

Na, azért csak kapunk most valamit még kelet felől (ha nem kerül el Biggrin )

11 év 2 hét
Noli

Nem fogjuk, volt 0,3mm Sad

11 év 2 hét
deedar

talán megússzuk mérhető csapadék nélkül ezt a napot...

11 év 2 hét
Noli

Nagyon remélem, hogy az a 16. utáni lehűlés valóban megérkezik! Csapi se ártana...
Meg a mai záporok-zivik se Smile

11 év 2 hét
P.Csaba

A költözést kényszer szülte: pár hónapig ez lesz a helye s aztán majd meglátjuk. Yes 3

11 év 3 hét
Noli

Jó ötlet volt, Csaba! Smile
A Látóhegy legalján a port még elverte a zápor, de 100 méterrel feljebb semmi se volt. Nálam 0,9mm lett végül.

11 év 3 hét
P.Csaba

A kamera költözött kicsit: kíváncsi leszek a napkeltékre! Pardon

11 év 3 hét
Noli

Cholnoky-n nagycseppes zápor, 0,6mm

11 év 3 hét
P.Csaba

Köszi szépen, már több mint 300 letöltés volt a honlapomról!
Good

11 év 1 hónap
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak