Üzenőfal

Noli

Hát, a belvárosban sokkal jobb idő volt reggel, mint itthon a Cholnokyn a panelek közt...
Ha én a nyár végén egyetlen rossz szót is hallok a nyárimádóktól erre a szezonra, akkor az illetőt kilövöm a Merkúrra, sütkérezzen kedvére...

12 év 10 hónap
Vmeteo-Taki

Egy időre elköszönök, jók legyetek, kitartás. Smile

12 év 10 hónap
Noli

Az elmúlt éjjel Szamárhegyen voltam (Városlőd és Farkasgyepű közt) meteorvadászaton: https://tinyurl.com/h3m55a5

12 év 10 hónap
Vmeteo-Taki

Zooli" Este mélben küldök pár instrukciót. A klíma-és csapadéknaplót is neked kellene vezetned. Smile

12 év 10 hónap
VMeteo-Zooltán

ShokSmile

12 év 10 hónap
Vmeteo-Taki

Én megyek is, e-hét péntektõl aug. 19-ig nem vagyok. Biggrin

12 év 10 hónap
VMeteo-Zooltán

Ha jól látom, a következő 7-9 napban akár szabadságra is mehetnénk, semmi nem történik az időjárás tekintetében.

12 év 10 hónap
Vmeteo-Taki

A nappalink hőmérséklete jelenleg 27,7°C, így a bicebóca feltöltő laptop működni látszik. Éjjelre kikapcsoltam és csak akkor indítottam el, amikor indultam dolgozni. Smile

12 év 10 hónap
P.Csaba

A kameráim is megálltak az áramszünet miatt, most indítottam újra őket...
Taki!
Én is csak vicceltem! Wink

12 év 10 hónap
Noli

Volt egy közeli lecsapó fél egy után, akkorát szólt, hogy ihaj! Utána beindultak a kocsiriasztók tömegével, egy még most is szól... 1mm csapim van, a jóságos északi széllel mégis elviselhetőbb a 20 fok, mint álló levegővel!

12 év 10 hónap
jani960

Direkt az elejére raktam a "fontos" részt Biggrinhttps://tinyurl.com/j9ms2vk

12 év 10 hónap
sipi

Ej, de szépen villog DNy-ról...!

12 év 11 hónap
Vmeteo-Taki

Csaba, Győző! Nem gondoljátok komolyan, hogy ebben a b°zi melegben kérdőre vonnék pár tized fokot? Smile Jó, hogy vagytok és írtatok. Biggrin

12 év 11 hónap
Noli

Károk az olasz tornádó nyomán https://tinyurl.com/hu88tw7

12 év 11 hónap
Noli

Őrületesen szép mammatus bécsi webcamon (F5-tel frissíted): https://tinyurl.com/hjvog5j

12 év 11 hónap
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak