| NAPKELTE: 04:53 | HOLDKELTE: 13:36 |
| NAPNYUGTA: 20:47 | HOLDNYUGTA: 00:51 |
| További csillagászati adatok | |
VMeteo-Zooltán:
Az OMSz Aladinja most sem mutat ide esőt... így nehéz! 13 év 11 óra |
Vmeteo-Taki:
Én sem még tegnap.... |
soulclipse:
Ez el...Zooli! Én nem láttam olyan modellt, ami szerint ennek itt kellene lennie?! 13 év 13 óra |
VMeteo-Zooltán:
Hát ez eleredt... 13 év 14 óra |
Noli:
Nem tudom eléggé hangsúlyozni, milyen hihetetlenül csodás idő lett! 13 év 23 óra |
Noli:
Jani, Nikon D5100-am van, meg pár objektív hozzá. Ha tükörreflexest akarsz, akkor Nikon vagy Canon, gyakorlatilag mindegy, melyik, mindkettő igen jó. 13 év 1 nap |
VMeteo-Zooltán:
|
pero:
Boldog névnapot Zoltán! |
jani960:
Noli tudom már kérdeztem de nem tudtam megjegyezni. Milyen kamerát használsz? |
Noli:
Két cella közti 20 perces esőszünetet kihasználva készült a keletre elhúzott stroboszkópvillámos cuccról: https://tinyurl.com/oxbzmsk 5 másodperces felvételekből raktam össze. Kár, hogy a javát az esőfüggöny elfedte. 13 év 1 nap |
jani960:
Szép kis villámparádé van |
Noli:
Na végre kezd jó idő lenni |
mate0130:
Közben délnyugatról is villog, lehet mégis lesz valami. |
jani960:
Székesfehérvár alatt lévő cellából lehet látni a villámokat. |