Üzenőfal

VMeteo-Zooltán

Az OMSz Aladinja most sem mutat ide esőt... így nehéz!

13 év 11 óra
Vmeteo-Taki

Én sem még tegnap.... Sad

13 év 12 óra
soulclipse

Ez el...Zooli! Én nem láttam olyan modellt, ami szerint ennek itt kellene lennie?!

13 év 13 óra
VMeteo-Zooltán

Hát ez eleredt...

13 év 14 óra
Noli

Nem tudom eléggé hangsúlyozni, milyen hihetetlenül csodás idő lett!

13 év 23 óra
Noli

Jani, Nikon D5100-am van, meg pár objektív hozzá. Ha tükörreflexest akarsz, akkor Nikon vagy Canon, gyakorlatilag mindegy, melyik, mindkettő igen jó.

13 év 1 nap
VMeteo-Zooltán

Good

13 év 1 nap
pero

Boldog névnapot Zoltán! Smile

13 év 1 nap
jani960

Noli tudom már kérdeztem de nem tudtam megjegyezni. Milyen kamerát használsz? Biggrin Muszáj beszereznem egy jó kamerát. Biggrin

13 év 1 nap
Noli

A tegnapi viharképek: https://tinyurl.com/y5jv9gfq

13 év 1 nap
Noli

Két cella közti 20 perces esőszünetet kihasználva készült a keletre elhúzott stroboszkópvillámos cuccról: https://tinyurl.com/oxbzmsk 5 másodperces felvételekből raktam össze. Kár, hogy a javát az esőfüggöny elfedte.

13 év 1 nap
jani960

Szép kis villámparádé van Biggrin Csak a ......... telóm nem képes érzékelni és ezért nem tudom rendesen megörökíteni... Dash 1 Úgy hogy be kell szereznem valami normális kamerát...

13 év 2 nap
Noli

Na végre kezd jó idő lenni Smile Illatos is!

13 év 2 nap
mate0130

Közben délnyugatról is villog, lehet mégis lesz valami. Biggrin

13 év 2 nap
jani960

Székesfehérvár alatt lévő cellából lehet látni a villámokat. Biggrin

13 év 2 nap
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak