Üzenőfal

jani960

A remény hal meg utoljára. Nyugatról újabb piros pontok Biggrin

13 év 2 nap
mate0130

Hát ez tényleg elhúzott, ráadásul le is gyengült nagyon, kár érte.

13 év 2 nap
Noli

Sztem elhúz a Bakony felett. Valami hihetetlen gyönyörű cella, örülök, h dolgozom, innen legalább látom jól!

13 év 2 nap
mate0130

Ahogy a radart nézem lehet elkap minket ez a nyugatról közeledő cella, az üllője szép ÉNY felé...

13 év 2 nap
Noli

Na, most meg ÉNY felé lessetek

13 év 2 nap
jani960

Hát már 1 hónapja, hogy az utolsó zivi elment innen. Már kijárna nekünk egy pár villám Biggrin Meg egy jó kis lehűlés.

13 év 2 nap
Noli

Jani, ezért kell éjjeli zivatar, hogy ne tudjon utána visszamelegedni és szaunát csinálni, meg, hogy tudjam fotózni azokat a nyomorék villámokat már ROFL

13 év 2 nap
jani960

Nyugat felől is jönnek már Biggrin

13 év 2 nap
jani960

Jó lenne egy kis zápor...
Csak az a problem, hogy utána meg olyan fülledt idő lenne, hogy abba bele sem merek gondolni... Ismerjük már az időjárást, úgy sem hűlne le a levegő... Unknw

13 év 2 nap
soulclipse

Tudom Noli ez nem tesz boldoggá...De Fehérvár közepén reggel 8 előtt olyan felhőszakadás volt, hogy nem láttam a hömpölygő víztől a sávokat*crazy* Na persze most már ott is ilyen dög meleg van*pardon*

13 év 2 nap
Noli

https://tinyurl.com/259mr2v
2-est adott az Estofex Mo-ra

13 év 2 nap
Noli

Nézzetek keletre, szép nagy Cb növekszik ott.

13 év 2 nap
Noli

131

13 év 2 nap
Noli

Remélem, engem jobban, mint másokat. Smile

13 év 3 nap
VMeteo-Zooltán

Hát aki itt él, azt mindenkit érint Smile

13 év 3 nap
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak