| NAPKELTE: 04:53 | HOLDKELTE: 13:36 |
| NAPNYUGTA: 20:47 | HOLDNYUGTA: 00:51 |
| További csillagászati adatok | |
jani960:
A remény hal meg utoljára. Nyugatról újabb piros pontok |
mate0130:
Hát ez tényleg elhúzott, ráadásul le is gyengült nagyon, kár érte. 13 év 2 nap |
Noli:
Sztem elhúz a Bakony felett. Valami hihetetlen gyönyörű cella, örülök, h dolgozom, innen legalább látom jól! 13 év 2 nap |
mate0130:
Ahogy a radart nézem lehet elkap minket ez a nyugatról közeledő cella, az üllője szép ÉNY felé... 13 év 2 nap |
Noli:
Na, most meg ÉNY felé lessetek 13 év 2 nap |
jani960:
Hát már 1 hónapja, hogy az utolsó zivi elment innen. Már kijárna nekünk egy pár villám |
Noli:
Jani, ezért kell éjjeli zivatar, hogy ne tudjon utána visszamelegedni és szaunát csinálni, meg, hogy tudjam fotózni azokat a nyomorék villámokat már |
jani960:
Nyugat felől is jönnek már |
jani960:
Jó lenne egy kis zápor... |
soulclipse:
Tudom Noli ez nem tesz boldoggá...De Fehérvár közepén reggel 8 előtt olyan felhőszakadás volt, hogy nem láttam a hömpölygő víztől a sávokat*crazy* Na persze most már ott is ilyen dög meleg van*pardon* 13 év 2 nap |
Noli:
Nézzetek keletre, szép nagy Cb növekszik ott. 13 év 2 nap |
Noli:
131 13 év 3 nap |
Noli:
Remélem, engem jobban, mint másokat. |
VMeteo-Zooltán:
Hát aki itt él, azt mindenkit érint |