Üzenőfal

Noli

Ez megnyugtató, köszönöm!

13 év 2 hét
VMeteo-Zooltán

Nem tudom milyen homokot láttál, de nem délies az áramlás felettünk, s nem is lesz a következő napokban.

13 év 2 hét
Noli

Csak egy gyors kérdés, ahogy néztem a reggel műholdképen, jön némi homok is felfelé. Ez most tartós lesz délies áramlásilag, vagy leáll?

13 év 2 hét
mate0130

Végre! Ennyit érnek a "hideg és pocsék" nyarat előrejelző cikkek. Smile

13 év 2 hét
wrc

"Na, akkor mostantól melegszünk... "

Jeee!!! Yahoo

Most már csak azért szorítok még, hogy július második hete is szuper legyen.

13 év 2 hét
Noli

Na akkor mostantól számolom vissza a napokat novemberig... Sad

13 év 2 hét
VMeteo-Zooltán

Na, akkor mostantól melegszünk... A hét végén megközelítjük a 30 fokot, majd tovább Smile

13 év 2 hét
VMeteo-Zooltán

Vissza is soroltak 1-esre minket. Később már az északnyugati áramlás lesz a jellemző, onnan meg nem kapunk sok mindent.

13 év 3 hét
Noli

Nem bánnám, ha éjjelre elmenne a sunyiba, lesz egy meteorraj-kitörés, mit utoljára kb 100 éve észleltek...

13 év 3 hét
VMeteo-Zooltán

Nem lesz. Tapolca és Füred már csak 1-es.

13 év 3 hét
Noli

És szerinted lesz is? Ami délről jött, az elment alattunk. Az északnyugati meg át szokta ugorni a várost, már ha egyáltalán eljut az ország belsejébe bármi abból.

13 év 3 hét
VMeteo-Zooltán

Kaptunk egy naracs figyelmeztetést a térségre: https://tinyurl.com/gmjmgzz

13 év 3 hét
Noli

Tuti kapunk esőt, kinn száradnak a ruhák az erkélyen...

13 év 3 hét
Noli

Akik alatta vannak és kapják a 2+ cm jeget, nem tuti, h ilyen szépnek tartják. Mindenesetre egyelőre irányban van, kérdés, hogy kinyíródik-e, mire ideér.
Más: akinek van ideje, menjen a vadonba, érik a szamóca és rengeteg van idén!!!

13 év 3 hét
mate0130

Délnyugaton egyre szebb a radarkép, és a haladási irány sem rossz egyelőre. Smile

13 év 3 hét
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak