Üzenőfal

Noli

Takikám, derült ÉJJEL mikor lesz végre??

13 év 3 hét
Noli

Elfogyott a nedvesség a levegőből, vagy miért nincs semmi k(g)omoly felhőképződés?

13 év 3 hét
Vmeteo-Taki

Ki nem kapott ma hírlevelet? Pl. én. Sad

13 év 3 hét
Vmeteo-Taki

Óóóóó, a villanykörte csodákra képes! Biggrin

13 év 3 hét
Noli

Takikám, csak óvatosan mozgasd a fejed Smile

13 év 3 hét
Vmeteo-Taki

Nálam nem! Dash 1

13 év 3 hét
Noli

Zoli, Alsóörsön volt zápor, szerintem 10 km tévedés belefér!

13 év 3 hét
jani960

Legalább a széle.

13 év 3 hét
jani960

Van esély rá , hogy a széle érintsen minket?

13 év 3 hét
jani960

Szép a radar keletre Biggrin

13 év 3 hét
VMeteo-Zooltán

Az estére várt kevés eső szépen elkerült minket.

13 év 3 hét
Noli

wrc, miért kéne??

13 év 3 hét
deedar

Lengyelország keleti részén és Fehéroroszországban durván berobbant a légkör.

13 év 3 hét
VMeteo-Zooltán

Nem véletlenül nem közlünk le és nem hívjuk fel a figyelmet ilyen írásokra Smile Egyedül Taki öreg bácsijára hallgatunk Blum 3

13 év 3 hét
soulclipse

wrc! Itt? Itt soha Smile

13 év 3 hét
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak