Üzenőfal

Noli

Lehet tudni, hogy kb mikortájban kezdődhet a gomolyosodás? A szél nem cseszi el teljesen?

13 év 2 hét
Vmeteo-Taki

Én meg kiraktam. Smile Mi köszönjük a képet!

13 év 3 hét
Noli

Takikám, volt, tettem fel képet is most. Köszönöm! Smile

13 év 3 hét
brenya

Itt Tejút sem volt, annyira haloványak voltak a csillagok a homoktól. (De legalább voltak.) A Regulus 7 °-on alig látszott. Persze itt a városban egyébként is ritka látvány a Tejút.

13 év 3 hét
Vmeteo-Taki

Aztán volt-e vadrózsás Tejút? Smile

13 év 3 hét
Noli

Szépen látni Csaba kameráján a kőszegi üllőt Smile

13 év 3 hét
Noli

Gyönyörű ez az állat felettünk! Lenn voltam kicsit, láttam egy olyan lecsapót, hogy háromszor ment oda-vissza a csatornán, tartott vagy 1,5-2 másodpercig!

13 év 3 hét
Noli

Ez a szép kis tömb itt fog zörögni egy ideig Smile Az uram Paloznakon van, dél felé ragyogó kék ég a Balcsinál, körben meg zivi. Smile

13 év 3 hét
jani960

Itt alakul ki felettünk. Biggrin Szépen dörög. Biggrin

13 év 3 hét
mate0130

Hirtelen milyen szép kis zivatar pattant ki délnyugatra, szépeket dörög...

13 év 3 hét
Vmeteo-Taki

Soha rá nem jöttem volna a megoldásra, köszi! Man in love

13 év 3 hét
Noli

Virágzó vadrózsabokorral a Tejút, mi lenne Smile

13 év 3 hét
Vmeteo-Taki

"Vadrózsás Tejutam..." Ez meg mi? Biggrin

13 év 3 hét
Noli

Jó volna.... Nincs Hold és akut éghiányom van... Este az ISS átvonulás után fél órával már gyakorlatilag borult volt, éjjel párszor felébredtem, de csak réseken lógtak ki a kis fényes dögök.
Remélem, lesz vadrózsás Tejutam végre!!

13 év 3 hét
Vmeteo-Taki

Ma pl megfelel? Smile Kevés homokkal?

13 év 3 hét
Hozzászóláshoz regisztráció vagy belépés szükséges.

Oldalak